O NAS

Przedsiębiorstwo Sudeckie Centrum Obróbki Metalu Sp. z o.o. powstało w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie zakładów produkcyjnych we wszelkiego typu usługi.

Spółka posiada zespół kompetentnych inżynierów z szeroką wiedzą i oryginalnymi pomysłami, którzy zadbają o rozwiązanie i zaradzenie każdemu problemowi pojawiającemu się na liniach produkcyjnych w Państwa firmach.

Nasze główne dziedziny to: obróbka metalu, konstrukcje stalowe, automatyka, oczyszczanie metali, doradztwo techniczne, projektowanie.

 

Sudeckie Centrum Obróbki Metalu Sp. z o.o. znajduje się na Dolnym Śląsku, 60km od Wrocławia, u podnóża pięknego pasma Gór Sudeckich. Wychodząc naszym Klientom naprzeciw, w dobie szeroko rozwiniętej infrastruktury transportu, oraz kardy, która chętnie przemierza różne zakątki świata, z przyjemnością podejmiemy się zleceń z każdego rejonu Polski i Europy.

Oprócz naszych specjalistów i parku maszyn do produkcji w naszej firmie, zrzeszamy również szereg firm kooperujących z nami, dzięki czemu możemy zagwarantować rozwiązanie wszelkich problemów produkcyjnych oraz fachową pomoc w jak najlepszym funkcjonowaniu Państwa przedsiębiorstwa na wszelkich jego płaszczyznach.